Kdo jsme

Projekční kancelář

logo DIM

Firma D.I.M. spol. s r.o. České Budějovice s bohatými zkušenostmi z oblasti vytápění a zdravotechniky, založená roku 1991, Vám nabízí nově kompletní projekční kancelář, jejíž činnost zajišťujeme vlastními nebo externími pracovníky. Naším cílem je vzájemná splupráce jednotlivých profesí technického zařízení budov při výstavbě objektů pro bydlení, občasného vybavení či průmyslového charakteru a nabídnout tím zákazníkům kompletně dodané a ucelené dílo včetně jeho servisu.

Vaše starost náš projekt!

Poptejte nás

Práce nás baví

Naše výhody

Služby projekční kanceláře

  • - Zajišťujeme projekční činnost našimi zaměstnanci
  • - Komplexně zpracovaný projekt napříč všemi profesemi
  • - Zastupování investora při jednáních na úřadech, potřebných povolení a kolaudaci
  • - Výkon autorského a technického dozora investora
  • - Koordinátor BOZP na staveništi dle zákona č. 309/2006 Sb.
  • TZB instalace včetně záručního a pozáručního servisu kmenovými zaměstnanci

 

Certifikace

Společnost je držitelem certifikátu systému managementu řízení jakosti dle platných norem ČSN EN ISO 9001/2016, ČSN EN ISO 14001/2016, ČSN OHSAS 18001/2008 a politikou společnosti.

 

Cíle

Rozsah své působnosti nadále budeme rozšiřovat a snažit se vyjít vstříc koncovým zákazníkům i projekčním kancelářím při přípravě svého záměru a nabídnout koordinovanou činnost napříč všemi profesemi.

Naše výsledky

Reference

Jsme tu pro Vás

Napište nám
Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti D.I.M. spol. s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti D.I.M. spol. s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

* Tyto položky jsou povinné

Testtest